Unified Communications Endpoints
Unified Communications Endpoints

Cisco Tümleşik İletişim Altyapısı (Cisco Unified Communications) içinde uç sistemler olarak Unified Communications Endpoints kategorisinde yeni nesil IP Tabanlı Cisco 3900, Cisco 6900, Cisco 7800, Cisco 7900, Cisco 8800 Serisi Unified IP Telefonlar ile Conference Phone 8831  ve yeni nesil kişisel Collaboration Uç Sistemleri olan Cisco Desktop Collaboration  Cisco DX650, Cisco DX70 ve Cisco DX80  bulunmaktadır.Facebook Twitter Google+ Pinterest
IP Phones

Cisco 3900 Serisi IP Telefonlar    
Cisco 3900 Serisi IP Telefonlar, basit bir kullanıma sahip,  ergonomik Cisco Unified SIP telefonlardır ve basit iletişim özelliklerine sahiptirler.
      
Cisco 6900 Serisi IP Telefonlar
Cisco 6900 Serisi IP Telefonlar ise maliyet avantajlı ve tümses iletişim özelliklerini sunabilen modellerdir.

Cisco 7900 Serisi IP Telefonlar     
Cisco 7900 Serisi IP Telefonlar, İş dünyası için geliştirilmiş olan renkli ekranları sayesinde hem fonksiyonellik hem de görsellik anlamında eşsiz deneyim sunmaktadır.

Cisco 7800 Serisi IP Telefonlar     
Cisco 7800 Serisi IP Telefonlar, zengin medya uygulamalarını da desteleyen ve belli modeller de kendi üzerinde entegre kamerası olan ve ergonomik unified ve görüntülü telefon modelleridir.

Cisco 8800 Serisi IP Telefonlar     
Cisco 7800 Serisi IP Telefonlar ise gelişmiş medya uygulamaları desteği sunarak normal görüntülü telefonlardan daha fazla videokonferans deneyimi sunmaktadır.

Cisco Conference Phone 8831 Serisi IP Telefonlar
Cisco Conference Phone 8831 Serisi IP Telefonlar konferans odaları için geliştirilmiş olan konferans özellikli telefon modelidir. 

incele oku »
Desktop Collaboration

Cisco nun tasarım ödüllü  Kişisel Desktop Collaboration sistemleri hem estetik ile ergonomiyi birleştirien dizaynı, hem de dokunmatik ekranı ve tüm bunlara ek olarak üzerindeki Android işletim sistemi ile masanızdaki ekran, web kamerası, mikrofon, hoparlör,  telefon, videokonferans sistemi ve sanal desktop gibi bir çok fonksiyonu bir arada karşılamaktadır. İstenirse bu Desktop Collaboration sistemleri üzerinden WebEx toplantılarına da katılınabilmektedir.

Cisco Desktop Collaboration modelleri 7 inch büyüklüğündeki dokunmatik ekrana sahip Cisco DX650 modeli, 14 inch büyüklüğündeki dokunmatik ekrana sahip Cisco DX70 modeli ve 23 inch büyüklüğündeki dokunmatik ekrana sahip Cisco DX80 modelinden oluşmaktadır.

 

incele oku »