Cisco TelePresence Kayıt ve Yayınlama  Çözümleri
Cisco TelePresence Kayıt ve Yayınlama ÇözümleriFacebook Twitter Google+ Pinterest
Cisco TelePresence Content Server

Cisco TelePresence Content Server (TCS)

Toplantı Odalarını Video Kayıt Stüdyolarına Dönüştürün

Cisco TelePresence Content Server kullanalarak bilgi paylşaımı kolayca yapılabilmektedir. Telepresence Content Server cihazı mevcut  Cisco TelePresence sistemleri ile 3. parti videokonferans toplantılarıanı be multimedya sunumlarını canlı yayınlamak veya isteğe bağlı sonradan izlenebilecek şekilde kendi üzerine kaydedebilmektedir.

Cisco TelePresence Content Server eğitim içeriğinin sesli, görüntülü ve sunum içerecek şekilde kaydeilmesini ve şirket networkü içinde aşağıdaki uygulamaları da destekleyerek kolayca dağııtılmasını sağlamaktadır.

    Dersler
    Eğitim oturumları
    Toplantılar
    Herhangi kritik bir event

Herhangi bri H.323 veya Session Initiation Protocol (SIP) desteki videı uç sisteminden iş dünyasına yönelik kalitede multimedya içeriği basitçe yaratılıp yönetilebilmektedir.

Ayrıca bu içerik canlı ve kayıt üzerinden olmak üzere video akışı şeklinde  herhangi bir PC'ye veya portatif medya cihazına veya Cisco Show and Share platformuna yayınlanabilmektedir..

, Cisco MXE 3500 (Media Experience Engine) eklenerek , bu içerik üzerinde profesyonel grafikler, işaretlemeler yapılabilmektedir.  Cisco MXE 3500 ayrıca mevcut içerik dosyasının farklı formatlara döüştürülmesine ve çeşitli cihazlardan çeşitli farkı hızlarda izlenebilmesini sağlamaktadır.

incele oku »