Cisco Spark Board
Cisco Spark Board

Cisco Spark Board, dokunmatik bazli, her seyi (dokunmatik sunum ekranı, akıllı beyaz tahta ve video konferans) bir arada sunan bir collaboration cihazıdır. Sunumlar, dokümanlar ve beyaz tahta çizimleri gelişmiş 4K UHD ekranda paylaşılabilmektedir.

Cisco Spark Board

Cisco Spark Board dokunmatik ile ekran üzerinde parmağınızla çizim yapabilirsiniz veya Spark Board çizim kalemini kullanabilirsiniz. Yapılmış olan tüm çizimler anında Cisco Space odasına kaydedilir. Proje veya iş fikrinizi ekranda görselliğe dökebilirsiniz. Takımınız kendi ekranlarindan bu çiziminizi görebilir ve kendi eklemelerini farklı renk üzerinden mevcut çizimin üzerinde gösterebilirler. 

Takımınız ile ister aynı yerde olun ister farklı yerlerde olun birlikte aynı konu üzerinde çalışmanızı sağlar. Odaya girer girmez HD kalitede video veya sesli görüşme başlatmanızı sağlar. Çok ince tasarımı vardır. 55 veya 70 inch şeklinde ekran seçenekleri sunar. Ekranla bütünleşik hoparlörü oda için en uygun ses iletimini vermektedir.Facebook Twitter Google+ Pinterest