Video Kayıt ve Yayınlama Çözümleri
Video Kayıt ve Yayınlama Çözümleri

Cisco ürün yelpazesi içinde kurumsal video kavramı içinde video kayıt ve yayınlama çözümü olarak 3 farklı platfrom kullanılmaktadır ve birbirleriyle entegre çalıştırılabilmektedir.

Cisco TelePresence Content Server Yazılımı

Videokonferans görüşmelerindeki video ve sunumları hem canlı hem de sonradan izlenebilmesi amacıyla aynı anda arşiv ammaçlı video kaydına alabilmektedir.
Cisco TelePresence uç sistemleri ve üçüncü parti standart bazlı videokonferans sistemleriyle uyumludur
LDAP protokolü üzerinden Active Directory ile kimlik doğrulamayı desteklemektedir.
Web arayüzü üzerinden Video kayıtları üzerinde basitçe video montajı ve kolay paylaşım fonksiyonu sunmaktadır
Sanal veya donanımsal alınabilir ve cluster yapısını desteklemektedir.

VBRick Rev

Mevcut WAN altyapısı veya internet üzerinden yüksek kalitedeli canlı videoları veya arşivdeki kayıtlı videoları güvenli ve verimli bir şekilde binlerce izleyiciye ulaştırmayı sağlar. REV çözümü kurumsal düzeyde video yönetim platformudur ve ister müşterinin data sistem odasına istenirse bulutta veya her iki altyapıyı içeren hibrid modelde çalışabilmektedir. Bulut mimarisine tam uyumlu altyapıa sahiptir ve modern, tüketici seviyesinde kullanıcı deneyimini tüm son kullanıcı cihazlarını çerecek şekilde sunmaktadır.

VBrick Distributed Media Engine (DME) İle Kurumsal İçerik Yayınlama Sistemi

DME çözümü yazılım veya donanımsal çözüm olarak arşivdeki  video kayıtlarının ve canlı yaınlanacak video yayınlarının medya dağıtımını, medya dönüştürülmei işlemini, medyanın çevrilmesini, sunulmasını ve depolanmasını sağlar. Merkez tarafındandaki tek bir medya akışı onbinlerce canlı izleyiciyi desteklemektedir. Ayrıca bu medya akışı lokal olarak merkezdeki sistemde depolanabilir ve sonrasındaki onbinlerce izleyicie isteğe bağlı video şeklinde yayınlanabilir.Facebook Twitter Google+ Pinterest